888 555 879
ul. N. M. Panny 4/3, I piętro, 59-220 Legnica
domus@domus.legnica.pl

Chcesz sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość? Wypełnij formularz.

Korzystne ceny

Mamy oferty odpowiadające Twoim oczekiwaniom, zawsze w korzystnej cenie.

Bezpieczne transakcje

Lata doświadczenia na legnickim rynku i ubezpieczenie naszej działalności dają pewność transakcji.

Niska prowizja

Stosujemy niskie prowizje, tak by transakcja była korzystna dla każdej ze stron.

Dobre lokalizacje

Nasze oferty składają się z nieruchomości w bardzo dobrych lokalizacjach.

Profesjonalne usługi

Firma DOMUS NIERUCHOMOŚCI zapewnia profesjonalne usługi z zakresu: sprzedaży, wynajmu, kupna, najmu nieruchomości mieszkalnych i komercyjnych, doradztwa inwestycyjnego, obsługi prawnej, a także pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości.
W ramach kompleksowej obsługi klienta stale współpracujemy z kilkoma bankami, udzielającymi kredytów na zakup nieruchomości, kancelariami notarialnymi, radcami prawnymi.

O nas

Od początku działalności dbamy o dobry wizerunek firmy, kompetencje pracowników oraz wysoką jakość usług zgodną z Kodeksem Etyki Zawodowej i Standardami Zawodowymi.
W celu odpowiedniej i profesjonalnej obsługi klienta personel firmy ustawicznie podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w różnego rodzaju kursach i warsztatach szkoleniowych.
Nasze atuty to między innymi doskonała znajomość specyfiki regionalnego rynku nieruchomości oraz gwarancja wysokiej jakości świadczonych usług i umiejętność rozpoznawania potrzeb naszych klientów, których zadowolenie i satysfakcja jest kluczowym elementem strategii firmy.