602 738 827
ul. N. M. Panny 4/3, I piętro, 59-220 Legnica
domus@domus.legnica.pl

BUDYNEK MIESZKALNO-USŁUGOWY W CENTRUM LEGNICY

PLN 1.100.000

Opis

INWESTUJ I ZARABIAJ!
Do sprzedaży budynek mieszkalno-usługowy o pow. uż. 226 m2, 3-kondygnacyjny, podpiwniczony, z użytkowym poddaszem, wzniesiony w roku 1992 w zabudowie zwartej. Doskonała lokalizacja w centrum miasta, w pobliżu głównych punktów handlowo-usługowych oraz w odległości 150 m od Galerii FERIO.
Na parterze znajduje się lokal użytkowy, istnieje możliwość kontynuacji dzierżawy przez obecnego najemcę. Na I i II piętrze znajduje się część mieszkalna. Poddasze można łatwo przystosować na cele mieszkalne.
Ogrzewanie obiektu – etażowe, kocioł gazowy zamontowany w piwnicy.
Nabywca nieruchomości może czerpać dochody z wynajmu całego obiektu mieszkalno-usługowego, bez konieczności ponoszenia znaczących kosztów remontowych w pierwszych latach po zakupie.
Bezpieczeństwo inwestycji – Istniejące dochody z dzierżawy i możliwość dalszego wynajmu zapewniają stabilny przepływ pieniężny dla nabywcy. Serdecznie zapraszamy do bliższego zapoznania się z tą atrakcyjną nieruchomością. Jest to wyjątkowa okazja dla inwestorów poszukujących stabilnych źródeł dochodów z rynku nieruchomości. KONTAKT: 602738827

  • ID: 4705
  • Views: 71