602 738 827
ul. N. M. Panny 4/3, I piętro, 59-220 Legnica
domus@domus.legnica.pl

MIESZKANIE 54 m2 W CENTRUM LEGNICY

PLN 279.000

Opis

Do sprzedaży atrakcyjny lokal mieszkalny o pow. 54 m2, położony na parterze w kamienicy, przy ul. Jagiellońskiej, w pobliżu ścisłego centrum miasta Legnica. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, spiżarki, łazienki z wc oraz przedpokoju. Dodatkowe atuty lokalu, to zadbane wnętrza, nowoczesne, atrakcyjne wykończenie oraz przynależna duża piwnica o powierzchni 6,6 m2. Lokal niedawno przeszedł kompleksowy remont kapitalny i jest gotowy do zamieszkania od zaraz, bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych na remonty. Rodzaj ogrzewania: Zamontowano nowy kocioł gazowy II-funkcyjny, firmy Ariston.
Kamienica, w której położony jest lokal, znajduje się w okolicy, zapewniającej dogodny dostęp do sklepów, restauracji, placówek edukacyjnych i komunikacji miejskiej. To doskonała propozycja dla osób poszukujących komfortowego i estetycznie urządzonego mieszkania w sercu Legnicy.
Oferowane mieszkanie, to doskonała inwestycja i lokata kapitału, która z biegiem czasu będzie tylko zyskiwała na wartości.
Zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu 602738827 w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia się na prezentację. Prowizja dla biura to 2 % ceny transakcyjnej.

  • ID: 4724
  • Views: 103